Świat widziany okiem obiektywu

sport

Rusz się na wiosnę i nie tylko

2017-05-17 | Karolina Biegańska

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka, sport

(...) W momencie, gdy zaczynasz myśleć o wiośnie, zaczynasz zapewne myśleć o zmianach w swoim życiu, Na wiosnę robimy porządki wiosenne nie tylko w domu, ale również i w naszym ciele. Robi się cieplej, zaczynamy zrzucać kolejne warstwy ubrań i chcemy wyglądać lepiej. Wszyscy dookoła huczą, że nie wystarczy dieta, więc trzeba też ruszyć tyłek z kanapy. W dzisiejszych czasach mamy do wyboru bardzo zróżnicowane formy aktywności fizycznej. Zapewne (...)

Jak zostać instruktorem fitness?

2016-09-19 | Kamil Szubelak

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka, sport

(...) Dbanie o właściwą i piękną sylwetkę stało się bardzo modne ostatnimi czasy. Każdy dąży do doskonałości a niektórzy posiadają tyle energii i zapału, że postanawiają na dłużej i w znacznie większym zakresie pozostać z ćwiczeniami. Szukają wtedy możliwości jak zostać instruktorem fitness.Sprawa jest dosyć prosta, gdyż można wybrać się na specjalistyczny kurs lub szkolenie, które nauczy nas w jaki sposób najlepiej jest zadbać o (...)

Boski ruch, świetne samopoczucie

2014-09-11 | Kamil Szubelak

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka, sport

(...) Aerobik, fitness klub, indoor walking czy też pilates, to formy aktywności, które pomagają poprawić formę fizyczną oraz psychiczną. Krzyki oferują wiele możliwości uprawiania sportu. Wrocław to miasto bogate we wszelkie możliwości relaksu. Zatem pora monitorować centra fitness i wybrać najlepsze dla siebie.W klubie fitness można uprawiać aerobik, indoor walking, pilates, jogę, ćwiczyć w siłowni czy tańczyć lub uprawiać aerobik w wodzie. Ta ostatnia forma daje sporo relaksu i umożliwia odpoczynek w najlepszych warunkach (...)