Świat widziany okiem obiektywu

Jak przygotować się na kinderbal?

2017-10-23 | Michał Gryczak

frazy kluczowe: sklep plastyczny oferujący zestawy dla dzieci, farby do malowania twarzy, produkty firmy promarker

Jeśli organizujesz imprezę urodzinową dla swojego przedszkolaka zastanawiasz się pewnie nad tym, czym zająć pełne energii dzieciaki, żeby nie nudziły się i z uśmiechem wspominały kinderbal. Z pomocą przyjdzie Tobie sklep plastyczny oferujący zestawy dla dzieci, w którym możesz kupić farby do malowania twarzy, m.in. produkty firmy promarker. 
Malowanie twarzy farbkami to świetna zabawa i przedszkolaki to uwielbiają! Możecie na przykład zorganizować konkurs na najlepsze dzieło albo znaleźć temat przewodni, na przykład zwierzęta albo bohaterowie z ulubionych bajek! Inną wciągającą zabawą na naszym kinderbalu może być taki pomysł: Dzieciaki tańczą w takt muzyki i w pewnym momencie prowadzący zabawę przerywa muzykę.  W tym momencie wszyscy uczestnicy zastygają bez ruchu przez 10 sekund. Ten, kto się poruszy, przegrywa zabawę i wykupuje fanty. Inną ciekawą zabawą może być odmiana chowanego. Jedna osoba się chowa, inni jej szukają, a kiedy ktoś ją znajdzie chowa się razem z nią. Ta zabawa oczywiście sprawdzi się najlepiej w dużym mieszkaniu lub domu, ale żeby dzieciaki nie zrobiły sobie krzywdy, najlepiej od razu wydziel dwa lub trzy pokoje, w których mogą się chować i zabierz wcześniej potencjalnie niebezpieczne przedmioty.
Odwiedź sklep http://www.e-plastyczny.pl
Co jeszcze można znaleźć w sklepie plastycznym?
Warto zakupić kolorowe brystole, z których można wyciąć gwiazdki albo inne dekoracje, którymi możesz przystroić salon. Pomyśl też o kupnie baloników, najlepiej w dwóch lub trzech kolorach. Zadbaj też o menu dla gości. Najlepiej przemycić jak najwięcej zdrowych kolorowych przekąsek w ten sposób, żeby finezyjnie je udekorować i przechytrzyć gardzącymi zdrowymi posiłkami dzieci.